Zrób Prezent
video program lojalnościowyMENU

Konferencje i szkolenia nad morzem

Spotkania biznesowe nad Bałtykiem

Nasze sale konferencyjne nad morzem to idealne miejsce na zorganizowanie spotkań biznesowych, wykładów czy zjazdów firmowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tego typu wydarzeń, dlatego możesz liczyć na wsparcie naszego personelu. Podczas pobytu w hotelu to my zajmiemy się sprawami organizacyjnymi, pozwalając Ci czerpać przyjemność z wypoczynku nad Bałtykiem.

Aby otrzymać indywidualną ofertę, skontaktuj się z Działem Sprzedaży Hotelu Aurora:

tel. +48 91 32 11 450
e-mail:
marketing@hotel-aurora.pl

Konferencje Konferencje Twój biznes z widokiem na morze

Twój biznes z widokiem na morze

Doskonałe zaplecze techniczne i udogodnienia

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy aż 5 pomieszczeń o zróżnicowanej wielkości. Dzięki ich kompleksowemu, nowoczesnemu wyposażeniu konferencje nad morzem będą przebiegać tak sprawnie, jak te w dużych miastach czy nowoczesnych centrach biznesowych. Nasze sale zachwycają eleganckim wystrojem oraz nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. W każdej z nich uczestnicy mają swobodny dostęp do szybkiego Wi-Fi.

zobacz nasze sale

Rekomendacja FORBES 2017 na konferencje i szkolenia Konferencje Konferencje

Apetyt na udane spotkanie

Hotele konferencyjne nad morzem to nie tylko miejsce do robienia interesów. W przerwie od spotkań biznesowych poza salą na Gości czeka profesjonalny serwis kawowy oraz gastronomiczny. Pracownicy ośrodka mogą zaserwować jednorazowy poczęstunek lub stale dostarczać uczestnikom spotkania pysznych i eleganckich przekąsek. Zwieńczeniem wydarzenia będzie kolacja, która zostanie starannie przygotowana przez naszego Szefa Kuchni.

Award of Excellence 2016 | Restauracja Miramare Konferencje By podniebienie pobudzało umysł…

By podniebienie pobudzało umysł…

Podróże nie tylko służbowe

Podczas pobytu w hotelach konferencyjnych nad morzem z łatwością możesz na chwilę oderwać się od obowiązków służbowych. Nasi animatorzy pomogą Ci wybrać najlepsze atrakcje towarzyszące, które wprowadzą między gośćmi przyjazną atmosferę i zbudują miłe wspomnienia wspólnego pobytu. Proponujemy eleganckie bankiety, koncerty z muzyką na żywo, ogniska czy naukę golfa. Zrobimy wszystko, aby Twoi goście byli zadowoleni, a Ty zyskał nowych partnerów i przyjaciół w interesach.

Konferencje Bowling Konferencje