Zrób Prezent
video program lojalnościowyMENU

Ślub na plaży, wesele nad morzem

Wesele wyjątkowe jak Ty

Proponowane przez nas przyjęcie weselne w Hotelu Aurora to przede wszystkim radosne chwile, spędzone w gronie rodziny i przyjaciół. Zaledwie 100 metrów od brzegu morza, w prawdziwie romantycznej scenerii zorganizujemy dla Was niezapomniane zaręczyny, rocznicę, a nawet ślub na plaży. Dzięki pomocy naszego doradcy ominie Was stres związany z przygotowaniami.

Zorganizowanie zachwycającego wesela w niecodziennej scenerii to doskonały pomysł na urozmaicenie przyjęcia i sprawienie, że ten jeden z najważniejszych dni w życiu będzie jeszcze piękniejszy. Romantyczny ślub na plaży w naturalnym otoczeniu pozostawi niesamowite wspomnienia do końca życia nie tylko w sercach Pary Młodej, ale i w pamięci gości weselnych, uczestniczących w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Sprawdźcie przygotowaną przez nas ofertę i zarezerwujcie miejsce na wymarzone wesele.

Zobacz pełną ofertę

Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Wesele w Niepowtarzalnym Stylu

Kontakt

Planujecie wesele? Sprawdźcie ofertę w najlepszej lokalizacji regionu! Z przyjemnością oprowadzimy Was po Hotelu, zaprezentujemy salę bankietową, pokoje oraz strefę SPA. Nasz doradca już nie może się doczekać spotkania, na którym opowie Wam, co możemy dla Was przygotować. 
Dział Sprzedaży:
Margareta Grocholewicz Tel.887 030 008
e-mail: marketing@hotel-aurora.pl

Polecamy:


Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Spełnij marzenia swoje lub swych bliskich Wesele w Niepowtarzalnym Stylu

Ślub i zaręczyny na plaży

Chcesz zrobić wrażenie na ukochanej? Poproś ją o rękę na piaszczystej plaży. Możemy dla Ciebie przygotować kameralną kolację przy świecach, akompaniament muzyki lub po prostu lampkę wyjątkowego szampana – jedyne co pozostanie w Twojej gestii to wybór idealnego pierścionka. 

Jesteście już zaręczeni? Zaskoczcie swoich Gości i powiedzcie sobie „tak” przy blasku zachodzącego słońca i szumie fal, bezpośrednio na nadbałtyckiej plaży w Międzyzdrojach.

Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Niezapomniane chwile

Niezapomniane chwile

Rocznica w Aurorze

Razem z Wami chcemy powrócić do wyjątkowego dnia Waszego ślubu i wesela, dlatego w ramach prezentu otrzymacie od nas Voucher na pobyt w Hotelu w pierwszą rocznicę ślubu. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wieczór był równie niezapomniany, jak weselna zabawa. 

Chcesz zrobić prezent najbliższym z okazji rocznicy ślubu? Zaproś ich do Hotelu Aurora – podaruj im Voucher pobytowy do Hotelu lub zaproszenie na uroczystą kolację przy świecach w Restauracji Miramare.

Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Wesele w Niepowtarzalnym Stylu Spełnij marzenia swoje lub swych bliskich

Spełnij marzenia swoje lub swych bliskich