Zrób Prezent
video program lojalnościowyMENU

Restauracja przy Promenadzie Gwiazd

Restauracja Miramare

Restauracja Miramare łączy elementy kuchni polskiej z innymi  tradycjami kulinarnymi. Szef Kuchni, Marek Połoński, czerpie inspiracje z bogactwa Morza Bałtyckiego oraz okolicznych lasów i gospodarstw. Rozsmakuj się w regionalnych produktach oraz rybach z lokalnego połowu, spróbuj znakomitych deserów, aromatycznej kawy oraz herbaty i sprawdź naszą oryginalną ofertę win. 

Różnorodne menu pozwoli każdemu z Was na wybór potrawy, która trafia w Wasz gust. Profesjonalna obsługa dodatkowo umili czas, spędzony w restauracji. Dla nas liczy się nie tylko smak, ale przede wszystkim jakość przygotowywanych posiłków i sposób ich podania. Zwracamy również szczególną uwagę na takie detale jak dobór odpowiedniego wina, czy innego napoju do dania... Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i odkrycia nowych, niepowtarzalnych smaków.

Restauracja Restauracja Restauracja

Restauracja Perłowa

W Hotelu Aurora Family & SPA nie zapominamy, że śniadanie to podstawa udanego dnia, dlatego naszym Gościom proponujemy bogaty bufet dań ciepłych i zimnych ze stanowiskiem live cooking. Rozpocznij swój dzień tak, jak lubisz i zasmakuj w znakomitych wędlinach i serach, świeżo wypiekanym pieczywie, ciastach, warzywach i owocach. Nasz kucharz specjalnie dla Ciebie przygotuje jajecznicę, omlet lub naleśniki z Twoimi ulubionymi dodatkami. Do posiłku zapraszamy na aromatyczną kawę lub herbatę oraz pyszne soki. 

Restauracja Restauracja Dania ze świeżych jaj na śniadanie<br><span style=font-size:75%>przygotowujemy na Twoich oczach</span>

Dania ze świeżych jaj na śniadanie
przygotowujemy na Twoich oczach

Nowości w MENU

Restauracja Miramare specjalizuje się w daniach na bazie ryb i owoców morza. W naszym menu nie brakuje również dań mięsnych, sałatek oraz potraw wegetariańskich. Harmonijnie dobrane do posiłku wino, wyśmienity deser oraz intymna atmosfera sprawią, że będziesz chciał do nas wracać. Dzięki swojej niepowtarzalnej lokalizacji, Restauracja Miramare należy do ścisłego centrum życia towarzyskiego Międzyzdrojów.

Dla wszystkich fanów unikalnych smaków przygotowaliśmy specjalną ofertę na wykwintne dania, serwowane przez Szefa Kuchni w Restauracji Miramare. Gwarantujemy dostosowanie swojej propozycji do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Gości hotelu oraz restauracji.

ZOBACZ AKTUALNE MENU   ZOBACZ JESIENNĄ WKŁADKĘ

Award of Excellence 2016 | Restauracja Miramare Restauracja Restauracja

Kontakt

Restauracja Miramare to doskonałe miejsce, w którym możesz zorganizować kolację biznesową, spotkanie integracyjne lub przyjęcia okolicznościowe – z okazji ślubu, chrztu lub pierwszej komunii. Wyśmienita, autorska kuchnia i czterogwiazdkowy widok na promenadę to przepis na Twoje udane wydarzenie w Międzyzdrojach. 

Tel. +48 91 32 11 450
marketing@hotel-aurora.pl

Restauracja Restauracja Restauracja