video program lojalnościowyMENU

Restauracja przy Promenadzie Gwiazd

Restauracja Miramare

Restauracja Miramare łączy elementy kuchni polskiej z innymi  tradycjami kulinarnymi. Szef Kuchni, Norbert Kaczmarek, czerpie inspiracje z bogactwa Morza Bałtyckiego oraz okolicznych lasów i gospodarstw. Rozsmakuj się w regionalnych produktach oraz rybach z lokalnego połowu, spróbuj znakomitych deserów, aromatycznej kawy oraz herbaty i sprawdź naszą oryginalną ofertę win. 

Restauracja Restauracja Restauracja

Restauracja Perłowa

W Hotelu Aurora Family & SPA nie zapominamy, że śniadanie to podstawa udanego dnia, dlatego naszym Gościom proponujemy bogaty bufet dań ciepłych i zimnych ze stanowiskiem live cooking. Rozpocznij swój dzień tak, jak lubisz i zasmakuj w znakomitych wędlinach i serach, świeżo wypiekanym pieczywie, ciastach, warzywach i owocach. Nasz kucharz specjalnie dla Ciebie przygotuje jajecznicę, omlet lub naleśniki z Twoimi ulubionymi dodatkami. Do posiłku zapraszamy na aromatyczną kawę lub herbatę oraz pyszne soki. 

Restauracja Restauracja Restauracja

Nowości w MENU

Restauracja Miramare specjalizuje się w daniach na bazie ryb i owoców morza. W naszym menu nie brakuje również dań mięsnych, sałatek oraz potraw wegetariańskich. Harmonijnie dobrane do posiłku wino, wyśmienity deser oraz intymna atmosfera sprawią, że będziesz chciał do nas wracać. Dzięki swojej niepowtarzalnej lokalizacji, Restauracja Miramare należy do ścisłego centrum życia towarzyskiego Międzyzdrojów. 

zobacz pełne menu

Award of Excellence 2016 | Restauracja Miramare Restauracja Restauracja

Kontakt

Restauracja Miramare to doskonałe miejsce, w którym możesz zorganizować kolację biznesową, spotkanie integracyjne lub przyjęcia okolicznościowe – z okazji ślubu, chrztu lub pierwszej komunii. Wyśmienita, autorska kuchnia i czterogwiazdkowy widok na promenadę to przepis na Twoje udane wydarzenie w Międzyzdrojach. 

Tel. +48 91 32 81 248 wew. 606
gastronomia@hotel-aurora.pl

Restauracja Restauracja Restauracja
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess